MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11865304
nr 1186 5304
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Samsas
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:37:28
1.000 kr
1.100 kr
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Samsas (Carl Malmsten)